Browar Brzeg | Hotel & Restauracja

BIZNES

Brzeg jest ważnym ośrodkiem przemysłowym i gospodarczym, co zawdzięcza m.in. korzystnemu położeniu pomiędzy Opolem a Wrocławiem. 

Położenie na granicy dwóch województw – opolskiego i dolnośląskiego wraz z dogodnym dojazdem autostradą A4 do obu miast (w obydwu przypadkach poniżej 50 km) i rozwojem regionu sprawia, że coraz więcej międzynarodowych firm decyduje się na założenie tu swoich siedzib, oddziałów oraz centr logistycznych.

Brzeg znajduje się również w bezpośrednim sąsiedztwie (odległość ok. 4 km) od Specjalnej Strefy Ekonomicznej Skarbimierz, która stanowi część SSE Invest Park (największej polskiej strefy ekonomicznej). Bliskość terenów inwestycyjnych położonych w Oławie i Namysłowie (odpowienio w odległości 15 km i 28 km) jest jednym z czynników dla których region jest szczególnie interesujący dla potencjalnych inwestorów. Na terenach tych działa już wiele dobrze prosperujących przedsiębiorstw.

Wrocław i okolice jako region nazywany jest potocznie „Polską Doliną Krzemową” ze względu na obecność i ekspansję firm z branż sektora IT, motoryzacyjnego, finansowego, FMCG i usług outsourcingu. Wrocław posiada nowoczesne lotnisko i dzięki komunikacji z polskimi oraz europejskimi portami lotniczymi oraz promocji destynacji jest postrzegany jako silna europejska marka.

Brzeg ze względu na swoje dogodne położenie, obecność międzynarodowych firm, ważne ośrodki naukowe i akademickie (Opole i Wrocław) jest destynacją, która doskonale spełni wymagania organizatorów konferencji, spotkań biznesowych, zjazdów i seminariów naukowych oraz wyjazdów incentive.

Zapraszamy !

Park Hotel Brzeg 

ul. Wrocławska 5

49-300 Brzeg, Polska

 Kontakt

tel. +48 533 624 111

recepcja@parkhotels.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

Przewiń do góry