Browar Brzeg | Hotel & Restauracja

Restauracja Browar Brzeg

O nas

Zapraszamy do odwiedzenia Restauracji Browar Brzeg ( 49-300 Brzeg, Wrocławska 5 ). Restauracja znajduje się na parterze hotelu.

Kilka słów o nas

Kuchnia polska z regionalnymi akcentami i smaki kuchni międzynarodowej sprawią, że będziecie Państwo z przyjemnością wracać do tej krainy aromatycznych dań.

W Restauracji zależy nam na promocji lokalnych smaków i produktów, dlatego też współpracujemy z regionalnymi dostawcami, nawiązując bezpośrednie relacje, które są gwarancją najwyżej jakości produktów. Kulinarna kreatywność, dbałość o najmniejszy szczegół oraz podejmowanie nowych wyzwań w kuchni jest naszym credo. Natomiast zadowolenie i uśmiech na twarzy Gościa – najpiękniejszą nagrodą. Zainspirowani do tworzenia nowych dań pragniemy stale urozmaicać nasze menu, tak aby było niespodzianką dla nowych jak i stałych Gości Restauracji. 

Nowy Brzeski Browar

Przywracamy brzeskie tradycje piwowarskie

Zakłady Piwowarskie w Brzegu powstały na przełomie XIX i XX wieku. W 1920 roku browar został włączony w poczet spółek browarskich Brieger Brauhaus GmbH.W 1958 roku wraz z browarem w Niemodlinie wszedł w skład Brzeskich Zakładów Piwowarsko-Słodowniczych

W 1970 roku zakład piwowarski w Brzegu został połączony z Opolskimi Zakładami Piwowarsko-Słodowniczymi, które w 1975 roku zmieniły nazwę na Zakłady Piwowarskie w Głubczycach. W połowie lat siedemdziesiątych z zakładu wyjeżdżało rocznie nawet 105 tys. hektolitrów, czyli około 21 milionów butelek.

Wszyscy kochają nasze jedzenie

Opinia naszych gości jest dla nas najważniejsza, Zachęcamy do podzielenia się wrażeniami po wizycie w naszej restauracji Browar Brzeg.

"Niesamowite potrawy jakie kiedykolwiek jadłem !!"
- Kamil
"Niesamowity smak i soczyste steki !! Najlepsze w historii !!"
- Laura
„Wyjątkowe piwo, w wyjątkowym browarze.
Polecam!!"
- Zbyszek
„Zawsze tu przychodzę, a oni zawsze mnie zaskakują”.
- Monika

UROCZYSTOŚCI

Celebruj wyjątkowe rodzinne chwile w wyjątkowym miejscu. Niezwykła atmosfera, doskonały smak i perfekcyjna organizacja są naszą dewizą!

Wymarzone Wesele

Organizacja Waszego wesela będzie dla nas wyróżnieniem. Zaplanujemy każdy szczegół, aby ta noc pozostała cudownym wspomnieniem

CHRZEST ŚW. I KOMUNIA ŚW.

Pierwsza Komunia to jeden z najważniejszych dni w życiu Waszego dziecka i wielkie wydarzenie dla całej rodziny

ORGANIZUJEMY RÓWNIEŻ

Uroczyste kolacje, bankiety, spotkania biznesowe zapraszamy do organizacji w naszej restauracji

Obserwuj Nas

Przewiń do góry